• mertusta374@gmail.com
  • 05366467268
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
15 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Turkmaxi
  • ADRES: turkmaxi.org
  • TELEFON: 000 0000
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Turkmaxi.org Webmaster Forumu ve Webmaster Sitesi
Türkiye, yakın zamana değin internetin kullanılmaya başlandığı doksanlı yıllardan itibaren çevrimiçi hizmetler sahasına gereken önemi verememiş ve dünya teknolojisini hep geriden takip etmiştir. Ancak son birkaç senede bu durum değişmeye başlamış ve ülkemizdeki web teknolojileri değişime uğramıştır. Dünya standartlarını yakalayan Türk webmasterlar birçok orijinal fikir ile dünya literatürüne girmeyi başarmış aynı zamanda önemli fikirlerini projelendirerek hayata geçirmişlerdir. Fakat bu noktada, işin en başından beri var olan bilgi paylaşım eksikliği Türk webmasterların yakındığı temel noktalardan olmuştur.
Bilgi teknolojilerinde internetin önemi, hiç kimsenin yadsıyamayacağı bir gerçektir. Bu ortamdaki bilginin ve tecrübenin aktarılması ise, bir o kadar önemlidir. Turkmaxi de, internetteki webmaster paylaşım sitesi boşluğundaki büyük eksikliği gidererek, paylaşımın maximum adresi sloganı ile yayın hayatına başlamıştır. Bu süreçte internet sitemiz, webmasterların sıklıkla kullanmaya ihtiyaç duydukları site analiz, seo analiz, sıra bulucu ve whois sorgulama gibi araçları ücretsiz bir şekilde hizmete sokmuştur. Aynı zamanda bilgi paylaşımının maximum düzeyde olması için webmaster forumu ile de sitesini desteklemiş ve Türk kullanıcılarının akıllarındaki her türlü soruya ve soruna cevap niteliğindeki bu sistemi kurmuştur.
SEO sisteminin nasıl çalıştığı, güncel internet haberleri, yeni kurulacak siteler hakkında beyin fırtınası, oyun scriptleri gibi webmasterların sıklıkla ihtiyaç duydukları hemen tüm konuda bilgilerin bulunduğu web sitemize üye olabilir ve eklenen her yeni içerikten ilk olarak haberdar olabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra freelancer çalışan webmasterlar için ticaret bölümünün de aktif olduğu internet sitemizde aklınızda bulunan tüm web sorunlarına cevap bulabilirsiniz. Maximum webmaster forumu ve webmaster sitesi adresi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
https://www.turkmaxi.org
https://www.turkmaxi.org/forum/

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Araç çubuğuna atla